Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel

Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel

kr2 468.90 kr1 185.10
På lager
w58

Tags: phono tonearm, classic ipod, hdmi repeater extender, fiio aux kabel, c-type hdmi usb, oem-lightning kabel, dac, data strømkabel, dp-kabel hdmi, lg micro hdmi.

  • Model-Nummer: ZY-THF106M
    Garanti: Et Års Garanti
    Funktion: HDMI1.4-kompatibel
    Anvendelse: MP3 / MP4 Afspiller
    Afskærmning: Ikke-Skærmet
    Luftfugtighed Under Drift: 5% ~ 90%
    Stik En: Micro Usb
    Dimension: 20*14.5*5.5mm
    Transmission distance: 300m over OM3 fiber cable
    Driftstemperatur: -5℃ ~ +70℃
    Stik B: Optisk Interface
    Mærke: Navceker
    Understøtter 3D-signal: Ja
    Ydre Diameter: 1mm
    Version: HDMI-kompatibel 1.4
    Support Pass-through EDID: Ja
    Bundt: Bundt 1
    Pakning: Æske
    Opløsning: Op til 4K*[email protected]
    Bølgelængde: 850nm
    Type: HDMI Kabler-kompatibel
    Køn: Han-Han
    Video Standard: HDMI1.4 and HDCP1.2
    Pakke: Ja

    Hvis du kan lide vores produkter, bedes du tilføje til kurv eller tilføj til Favoritter,Overraske kuponer venter på dig til at udtrække,

    mere raffinerede, små gaver gratis at sende, bedes du kontakte kundeservice.

    Hvis du følger vores butik og blive vores fans, kan du få ekstra 5% rabat.

    Micro-USB-Mini-HDMI-optisk fiber extender 300 m/984ft HDMI1.4 4K*2K 3D fiber optisk HDMI konverter over fiber OM3 Multimode kabel

    ZY-THF106M er vedlagt HDMI optiske moduler designet til at støtte overførsel af et ukomprimeret lossless HDMI 1.4 ET signal over optiske multimode fiber på 850nm, op til en afstand på 300 m, med en opløsning på 4Kx2K.ZY-106M - TX konverterer et HDMI signal, til en enkelt 10Gb/s serielle data stream til transmission over to optiske fibre.ZY - 106M -RX konverterer den serielle data tilbage til et HDMI signal.Den transceivere er RoHS-kompatible og bly-fri, per krav i Europa og Kina.

    Dette produkt er ideel for store skærm, videokonference-systemer og home entertainment og så videre.Enheden har mulighed for anti-indblanding, for at sikre stabiliteten af signal.HDMI 1.4 og EN HDCP1.2 Understøtter DDC CEC HPD-Signal Støtte Understøtter op til 300m Transmission Afstand op til 10,3 Gbps med OM3 OM3 Multimode Fiber Støtte Alle former op til 4K*2K Opløsning Standard HDMI Stik Integreret USB-Stik til Strøm, Dobbelt Strømforsyning (HDMI-5V&USB) Hot-Plug, EMI/RFI Resistente 850nm VCSEL og PIN-Celle, 2-Wire Interfacet Typisk Effekttab 1420 m

    Parameter

    Specifikationer

    Data Rate Per Bane

    10GHz Gbps

    Strømforbrug

    1420 mW TX Side

    1220 mW RX Side

    Strømforsyning Spænding

    5V+/-5%

    Opløsning

    Op til 4K/2K

    Opdateringshastighed

    Op til 120 Hz

    Dybde

    Op til 48-bit

    Understøtter 3D

    Ja

    Understøtter HDCP

    Ja

    Bølgelængde

    850

    Bit Error Rate Resultater

    1.00 E-12

    Laser Output Power

    Klasse 1 EN 60825-1 2007

    DA 60825-2 A2 2010

    Dimensioner( L x W x H)

    Elektrisk Interface

    19 Pins HDMI Type Port

    4 Pins USB-Standard En

    Trækkraft

    111 N

    Installation

    1. Tilslut HDMI-optisk Sender til HDMI-kilden.

    2. Tilslut HDMI-optisk Modtager til displayer(Såsom HD-TV, splicing-skærmen, osv.).

    3. Brug LC multimode fiber(OM3) forbindelse mellem sender og Modtager.

    4. Bruger mikro-usb-kabel tænd Senderen og Modtageren af HDMI optiske transceiver.

  • Anmeldelser (0)

    Skriv en anmeldelse

Relaterede varer